Apie mus

2019.12.09 suėjo 25 metai nuo tos 1994 metų dienos, kai jaunas, bet veržlus stomatologas, dirbantis VU Žalgirio ligoninėje, padedamas kiek vyresnio fiziko – ekonomisto, rekonstravus nedidelį Vilniaus senamiesčio butą, priėmė jame pirmuosius pacientus. Už šiuos 25 metus, kupinus ir džiaugsmo ir rūpesčių, esame dėkingi visiems beveik 9000 Pacientų, pasitikėjusių mumis ir mūsų gydytojais. Nuo pat nuosavos klinikos idėjos užgimimo procedūrų atlikimo kokybė, saugumas, racionali gydymo eiga bei ilgaamžis rezultatas buvo mūsų pirmaeiliais tikslais, o paciento komforto užtikrinimas viso dantų gydymo metu – mūsų malonia pareiga.

Džiaugiamės, jog vieni pirmųjų Lietuvoje pradėjome taikyti svarbius pasaulinės odontologijos pasiekimus: tokios metodikos kaip Nobel Biocare „All-on-4“, momentinis implantavimas ir momentinis implantų apkrovimas suteikė pacientams galimybę atstatyti dantis lengvai ir greitai. Kompiuterinės 3D dantų rentgeno diagnostikos dėka daug gydymo klausimų tapo išsprendžiami prieš imantis procedūrų.

Tikime ir linkime: vienu rūpesčiu Jums liks mažiau!

Mūsų gydytojai

Burnos chirurgė, klinikos vyr. gydytoja

Rasa Pedišienė

2005 m. baigė VU MF Odontologijos institutą. 2009 m. VU įgijo burnos chirurgo specializaciją, stažavosi Helsinkio universitete. 2014 m. baigė VU MF antrą kartą – įgijo medicinos gydytojo kvalifikaciją. Specializuojasi prarasto kaulo atkūrimo metodikose, dantų implantacijose, dantų funkcijų atstatyme.

Kalbos: LT, RU, EN

Mano darbas yra mano pašaukimas. Džiaugiuosi galėdama padėti žmonėms. "Tikrasis būdas tapti laimingais yra mylėti savo darbą ir juo mėgautis" - Francoise de Motteville.

Burnos chirurgė

Jolanta Buinovska

2007 m. baigė Balstogės medicinos universitetą, įgijo odontologijos magistro kvalifikacinį laipsnį ir gydytojo odontologo kvalifikaciją. 2008 m. Vilniaus universitete baigė odontologijos studijų internatūrą. 2015 m. įgijo burnos chirurgo kvalifikaciją. Stažavosi Šveicarijoje, Lenkijoje. Atlieka burnos ir žandikaulių srities operacijas, sudėtingų dantų šalinimus, minkštųjų burnos audinių plastiką, dantų implantacijas, kaulo atstatymo procedūras, dantų autotransplantacijas. Specializuojasi momentiniame implantavime ir protezavime, All-on-4 (,,visi ant keturių‘‘) gydymo metodikoje, turi 13 metų protezavimo patirtį.

Kalbos: LT, RU, EN, PL

Mano darbo tikslas – patenkintas pacientas. Įsiklausau į paciento poreikius ir pasiūlau racionaliausią sprendimą jo lūkesčiams pateisinti. Stengiuosi sąžiningai ir maksimaliai gerai atlikti savo darbą, kuo efektyviau panaudoti turimas žinias ir kompetenciją, kad užtikrinti aukščiausią paslaugų kokybę.

Gyvenimo moto: reikalauk iš savęs net tada, kai kiti iš tavęs nereikalauja.

Gydytoja odontologė

Julija Jermal

2015 m. baigė Vilniaus universiteto MF Odontologijos institutą su pagyrimu. Specializacijos: terapinis gydymas, estetinis plombavimas, endodontija, suaugusiųjų ortodontija. Klinikoje dirba nuo 2019 m.

Kalbos: LT, PL (gimtoji), RU, EN


Odontologas ortopedas

Rytis Jovarauskas

2006 m. baigė Kauno Medicinos Universitetą odontologijos magistro kvalifikacinį laipsnį ir gydytojo odontologo kvalifikaciją. 2011 m. Vilniaus universitete baigė rezidentūrą ir įgijo odontologo ortopedo kvalifikaciją. Stažavosi Katare. Specializuojasi visos burnos rekonstrukcijose, viso žandikaulio – All-on-4 (,,visi ant keturių‘‘) gydymo metodikoje, protezavime ant implantų, estetiniame protezavime.

Kalbos: LT, RU, EN, PL

Kai dirbu, atsiduodu visu šimtu procentų. Įsiklausymas ir empatija padeda geriau suprasti ir pažinti pacientą. Vertinu kokybę, racionalumą bei komandinį darbą.

Pacientai apie gyd. Rytį: ,,Auksinių rankų gydytojas. Kruopštus bei atsakingas savo srities specialistas.“
Burnos higienistė

Rita Amblažėjutė

Klinikoje dirba nuo 2001 m.

Kalbos: LT, RU, EN

„Didelių darbų sėkmė dažnai priklauso nuo smulkmenų‘‘ (T. Livijus).
Savo darbe siekiu tikslo ir stengiuosi nepraleisti nei vienos smulkmenos. Juk reikia visai nedaug, kad taptumėm gražesni ir sveikesni.

Mūsų asistentės

Gydytojo odontologo padėjėja

Janina Balcevič

Klinikoje dirba nuo 1998 m.

Gydytojo odontologo padėjėja

Jūratė Žmuidinavičienė

Klinikoje dirba nuo 1997 m.

Gydytojo odontologo padėjėja

Inga Gudeliūnienė

Klinikoje dirba nuo 2019 m.

Gydytojo odontologo padėjėja

Liucina Peršukevič

Klinikoje dirba nuo 2015 m. Laisvalaikiu – chorinis dainavimas, fotografija.

Kalbos: LT, RU, PL, EN

Mūsų dantų technikė

Dantų technikė

Žydrė Martinėnė

Klinikoje dirba nuo 2013 m. Specializuojasi All-on-4 gamyboje.

Administracija

Klinikos vadovė

Lina Sidaravičienė

MRU magistras, Teisė ir valdymas 2004 m.

,,Tęsiame klinikos įkūrėjo Broniaus Sidaravičiaus pradėtus darbus ir puoselėjame įskiepytas vertybes. Unikalūs, pacientams maksimaliai patogūs, patikimi ir ilgaamžiai dantų atkūrimo ant implantų metodai bei ypatingas dėmesys kokybei išlieka mūsų pagrindiniu prioritetu."
Registratorė - administratorė

Veslava Andruškevič

Vilniaus aukštesnioji medicinos mokykla 1996 m., klinikoje dirba nuo 1999 m.

Kalbos: LT, PL, RU, EN