Estetinis dantų plombavimas

Grįžti atgal

estetinis-dantu-plombavimasTai dantų restauracijos būdas naudojant šiuolaikines kompozicines medžiagas. Danties audiniai atkuriami taip, kad savo forma, spalva, skaidrumu bei paviršiaus mikrostruktūra prilygtų natūraliam dančiui.

Estetinis plombavimas – tai nepriekaištingos esamo danties formos atkūrimas plombinėmis medžiagomis. Estetinį plombavimas atliekamas ne tik tais atvejais, kai dantys yra pažeisti ėduonies, bet ir tuomet, kai jie yra nuskilę, nudilę, netaisyklingos formos ar padėties (kreivi ir netolygiai išsidėstę). Estetinis plombavimas gali būti taikomas gydyti ir gražinti tiek priekinius, tiek krūminius dantis. Plombavimas atliekamas sluoksniavimo būdu, dantis yra specialiai paruošiamas ir sluoksnis po sluoksnio atkuriamas plombinėmis medžiagomis, imituojant natūralius danties audinius, spalvą, reljefą ir blizgesį. Vienos estetinio plombavimo procedūros metu galima atkurti ne tik pavienius dantis, stengiamasi padailinti visą šypseną, taigi norimus teigiamus pokyčius matysite jau po pirmojo apsilankymo.

Estetinis plombavimas atliekamas naudojant aukščiausios kokybės sertifikuotas plombavimo medžiagas, kurios yra saugios sveikatai. Estetinio plombavimo procedūra yra visiškai neskausminga ir nesukelia jokio diskomforto, kadangi gydomas dantis ir jo aplinka yra anestezuojami. Po procedūros rekomenduojama periodiškai atlikti plombuotų dantų poliravimą.