Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/dantuimpla/domains/dantuimplantai.lt/public_html/wp-content/plugins/qtranslate-x/qtranslate_frontend.php on line 497
Profesionalus dantų balinimas - Br. SIDARAVIČIAUS klinika

Profesionalus dantų balinimas

Grįžti atgal

Tai viena populiariausių estetinės odontologijos procedūrų suteikianti galimybę pašalinti pakitusią ar nepriimtiną natūralią dantų spalvą.

Neprofesionalaus dantų balinimo rezultatas dažniausiai yra neryškus ir trumpalaikis. Rekomenduojame efektyvesnį dantų balinimo metodą – ofisinį dantų balinimą lazeriu.

Mūsų klinikoje galime pasiūlyti kelis dantų balinimo būdus: išorinį ir vidinį dantų balinimą.

dantu-balinimas2Išorinis dantų balinimas tai procedūra, kurios metu balinančioji medžiaga yra aplikuojama išoriškai ant danties paviršiaus. Procedūros metu naudojama aukštos koncentracijos veiklioji medžiaga, kuri yra aktyvuojama lazerio šviesos pagalba. Balinimui naudojamas Biolase Epic X lazeris yra vienas pažangiausių lazerių odontologijoje – kartu su specialiu Laserwhite 20 rinkiu leidžia pasiekti norimą balinimo rezultatą greitai, efektyviai ir svarbiausia – saugiai.

Vidinio dantų balinimo metu veiklioji medžiaga aplikuojama į danties vidų. Šis balinimo būdas dažniausiai taikomas patamsėjusiems, gyvybingumą praradusiems, endodontiškai gydytiems, traumuotiems dantims.

dantu-balinimas3Dantų spalvos pokytis, pakartotinų procedūrų poreikis ir efekto trukmė yra individualūs. Dažniausiai pakanka vienos balinimo procedūros, tačiau gali prireikti ir kelių seansų pageidaujamam efektui pasiekti.

Esant poreikiui, efekto palaikymui gali būti taikomas palaikomasis dantų balinimas kapomis namų sąlygomis.

Balinimo sąlyga, sėkmė ir saugumo garantas – sveiki, besimptomiai ir tinkamai procedūrai paruošti dantys. Nepamirškite, kad išsami apžiūra ir atliktas reikiamas gydymas – tai pradiniai būtini dantų balinimo paruošiamieji etapai.