Skaitmeninė rentgeno diagnostika

Grįžti atgal

rentgeno-diagnostikaKlinikoje naudojame naujausios kartos CARESTREAM 8100 3D skaitmeninį panoraminį rentgeno aparatą. Saugiai ir kokybiškai atliekame panoramines rentgeno nuotraukas bei kompiuterines tomografijas.

rentgeno-diagnostika2Panoraminė dantų rentgeno nuotrauka, kitaip vadinama ortopantomograma, yra pagalbinė diagnostikos ir gydymo priemonė. Joje matomas bendras visų dantų ir žandikaulių vaizdas. Tyrimas atliekamas norint įvertinti visų dantų bei alveolinio kaulo būklę prieš kompleksinį odontologinį gydymą (pvz.: dantų implantaciją).

Mūsų klinikoje naudojamas naujasios kartos skaitmeninis CARESTREAM 8100 3D dantų rentgeno aparatas. Atliekame ne tik panoramines rentgeno nuotraukas, bet ir žandikaulių tomografijas. Pastarosios ne tik parodo realų žandikaulių bei aplink juos esančių sričių vaizdą, bet ir leidžia gydytojui tiksliai suplanuoti visus chirurginio gydymo etapus.

rentgeno-diagnostika3Mūsų klinikoje rentgenodiagnostika yra saugi, greita bei informatyvi. Naujausių technologijų dėka, pacientas gauna minimaliausią apšvitos dozę, o tyrimas užtrunka vos kelioliką sekundžių. Vienas iš skaitmeninių technologijų privalumų – nuotrauką gydytojas mato savo kompiuteryje, gali ją analizuoti naudodamas specialią programinę įrangą. Tyrimų vaizdus galima siųsti elektroniniu paštu ar įrašyti į kompiuterinę laikmeną.